Advertisement
Strona głównaWiadomościStreamer zaatakował ciężarną partnerkę. Został skazany

Streamer zaatakował ciężarną partnerkę. Został skazany

W zeszłym roku Luke ‘MrDeadMoth’ Munday w trakcie streama zaatakował swoją ciężarną dziewczynę i to na oczach dwójki ich dzieci. Został aresztowany, a na początku tego tygodnia finalnie skazany.

Wszystko miało miejsce w grudniu 2018 roku. W trakcie jednego ze streamów Luke ‘MrDeadMoth’ Munday zaatakował swoją dziewczynę, która w tamtym momencie była w ciąży. Jakby tego było mało, wszystko działo się na oczach ich dwójki dzieci. Nie jest to nic miłego do oglądania, ale całe zajście możecie zobaczyć na YouTubie:

Mężczyzna został za to aresztowany, a na początku tego tygodnia skazany. Otrzymał karę 14 miesięcy prac społecznych. Taki wyrok wydał australijski sąd w Nowej Południowej Walii, gdzie odbywały się przesłuchania.

– Jest kochającym, dbającym o innych człowiek, który nie miał żadnej historii w związku z przemocą domową. Niestety, tego dnia tylko uderzył swoją partnerkę – bronił streamera jego prawnik.

Szczególnie oburzający może być fakt, że obrońca użył słów „tylko uderzył”, bagatelizując całą sprawę. Na szczęście wszystko znalazło swój finał i mężczyzna został skazany. Streamer oczywiście stracił pracę, polegającą na transmitowaniu gier i nie jest już ze swoją byłą partnerką.

Zobacz: Streamer na Twitchu pokazał sypialnię, której nie sprzątał od 14 lat
Zobacz: Internet oburzony zachowaniem streamerki wobec kota. Fundowała mu pojenie wódką, rzuty i inne “atrakcje”

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię