Pierwszy sezon Halo Infinite potrwa do maja przyszłego roku

Tomasz Alicki

Pierwszy sezon Halo Infinite potrwa do maja przyszłego roku

Gracze mają bardzo dużo czasu na zapoznanie się z pierwszym sezonem Halo Infinite. 

Wczorajsza premiera bety mulitplayera Halo Infinite zaskoczyła bardzo wielu fanów serii. Już teraz można sprawdzić długo wyczekiwanego multiplayera i sądząc po pierwszych wrażeniach graczy, było na co czekać.

Zobacz: Call of Duty: Vanguard z najgorszą premierą od 14 lat w Wielkiej Brytanii

Advertisement

Niedługo po debiucie bety na blogu gry pojawił się post oficjalnie informujący o możliwości pobierania multiplayera. Znajduje się tam również informacja, że początek drugiego sezonu przesunięto na maj przyszłego roku.

Pierwszy sezon trwa już teraz. Gracze zdążyli już nawet wyrazić obawy, że Battle Pass leveluje się bardzo wolno. W trakcie sezonu twórcy będą dodawać sporo contentu, co powinno urozmaicić fanom regularną grę. W swoim poście 343 wspomina m.in. o kosmetycznych przedmiotach oraz różnych wydarzeniach wewnątrz multiplayera.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły