Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Vanguard z najgorszą premierą od 14 lat w Wielkiej...

Call of Duty: Vanguard z najgorszą premierą od 14 lat w Wielkiej Brytanii

Najnowsze informacje sprzedaży Call of Duty: Vanguard z Wielkiej Brytanii sugerują, że niektórzy mogli wreszcie zmęczyć się formułą Activision. 

Call of Duty: Vanguard zebrało wśród krytyków solidne recenzje i zapowiadało się na kolejną udaną premierę. W praktyce gra jest jednak zasypana błędami i wygląda na to, że może być to jeden przyczyn słabszego debiutu.

Zobacz: Far Cry 6 – nieoczekiwanie DLC Vaas zostanie wydane w przyszłym tygodniu

Rekord sprzedaży CoD-a w Wielkiej Brytanii dalej należy do Black Opsa. Podczas tygodnia otwarcia Vanguard sprzedał dwa razy mniej kopii niż gra z 2010 roku. Ghosts sprzedał się lepiej o 52%, a Infinite Warfare o 16%. Gorzej sprzedawało się Modern Warfare na PlayStation 3, 14 lat temu.

Wielu weteranów serii na pewno przewidywało taką sytuację. Większość uwagi skupiona jest teraz na Warzone, a powrót do drugiej wojny nikogo nie napawał entuzjazmem. Możliwe, że sprzedaż podskoczy na początku grudnia, kiedy fani Warzone zainteresują się kupnem Vanguarda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię