PlayStation Plus stracił 1,3 miliona subskrybentów

Tomasz Alicki

PlayStation Plus stracił 1,3 miliona subskrybentów

Po raz pierwszy od dłuższego czasu PlayStation Plus stracił sporą liczbę subskrybentów. 

Wygląda na to, że część posiadaczy PlayStation Plus nie była zadowolona z ostatnich oferty. W trakcie drugiego kwartału usługa Sony straciła ponad milion subskrybentów.

Advertisement

Zobacz: Venom 2 – Nowy zwiastun wyjaśnia skąd wziął się Carnage

Informacja ta pochodzi z ostatniego raportu finansowego Sony. Liczba abonentów PS Plus spadła z 47,6 miliona w czwartym kwartale 2020 roku do 46,3 miliona.

Przy tak dużej społeczności spadek o 1,3 miliona nie jest oczywiście aż tak istotny. Wciąż jest to spore zaskoczenie, biorąc pod uwagę ostatnie statystyki PS Plusa. Przez cały zeszły rok liczba subskrybentów cały czas rosła. W pierwszym kwartale 2020 roku użytkowników było 45 milionów, a w ostatnim ponad 2,5 miliona więcej.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły