Rainbow Six Siege zmierza do Xbox Game Passa

Tomasz Alicki

Rainbow Six Siege zmierza do Xbox Game Passa

Popularny multiplayer niedługo wzbogaci się o nowych graczy. Rainbow Six Siege już 22 października dołączy do oferty Xbox Game Pass.

Abonament Microsoftu staje się coraz bardziej kuszący również dla fanów multiplayerów. Za kilka dni do Xbox Game Pass na konsoli trafi Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Ponad 60 milionów zarejestrowanych użytkowników doczeka się niedługo nowego towarzystwa.

Advertisement

Zobacz: Watch Dogs: Legion wspiera 4K i ray tracing na PS5 i Xbox Series X

https://twitter.com/Nibellion/status/1318175604852858881

Będzie to oczywiście doskonała okazja, żeby nie tylko zwiększyć populację samej gry, ale również pozwolić niewielkim kosztem zapoznać się graczom z multiplayerem. Na odblokowanie czekają dziesiątki operatorów i setki kosmetycznych atrakcji. Przez ostatnich kilka lat R6 przeżywał bardzo imponujący powrót na listę najpopularniejszych gier online.

Wzbogacenie oferty konsolowego Game Passa oznacza również, że ten sam tytuł trafi do xCloud. 22 października pojawi się więc okazja, żeby shooter sprawdzić zarówno na Xboksie, jak i smartfonie z Androidem.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły