Ubisoft ogłosił, że przestaje karać graczy za to, że grają z cheaterami w Rainbow Six Siege. Tym samym uczciwi gracze nie będą mieli odejmowanych punktów za wygraną, karani będą tylko oszuści.
Gracze, którzy używają oprogramowania do oszukiwania w grach są plagą, która psuje innym graczom zabawę. Tym razem dwóch dużych deweloperów pozwało firmę Ring-1, która reklamuje pakiety różnych cheatów.
Ubisoft dostanie odszkodowanie za ataki DDoS jakie zostały wykonane na serwery Rainbo Six Siege przez twórców strony SNG.one. Dweloper ma otrzymać ponad 150 000 dolarów odszkodowania.
Idea konsoli Steam Deck Valve zbudowana została wokół biblioteki gier na PC dostępnych gdziekolwiek jesteśmy. Jednak z tym rewelacyjnym pomysłem jest jeden problem.