Rogue Company wchodzi w etap otwartej bety

Tomasz Alicki

Rogue Company wchodzi w etap otwartej bety

Nowy shooter twórców Paladins jest teraz dostępny za darmo dla wszystkich graczy. Rogue Company właśnie rozpoczęło swoją otwartą betę.

Pierwszy zwiastun Rogue Company zobaczyliśmy pod koniec marca. Hi-Rez przedstawiło wtedy swoją nową koncepcję, którą wcielili w życie kilka miesięcy później. Od lipca gra znajdowała się bowiem w zamkniętej becie, ogrywanej regularnie przez największych streamerów Twitcha.

Advertisement

Zobacz: Hyper Scape – drugi sezon wprowadzi cross-play i rankedy

Jeżeli zaglądaliście na ich transmisje i zastanawialiście się, w jaki sposób można spróbować swoich sił w tym tytule, to jest wasza szansa. Od wczoraj gra jest dostępna za darmo w formie otwartej bety.

Już na tym etapie produkcja Hi-Rez wspiera cross-play pomiędzy PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. W nadchodzących miesiącach powinny również zostać wprowadzone wszystkie zmiany charakterystyczne dla tego typu tytułów – tryb rankingowy, system pingów oraz battle pass.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły