Strona głównaGryAktualnościHyper Scape - drugi sezon wprowadzi cross-play i rankedy

Hyper Scape – drugi sezon wprowadzi cross-play i rankedy

Nadchodzą spore zmiany do Hyper Scape. Razem z drugim sezonem twórcy planują zmienić system walki i przedstawić system rankingowy. 

Hyper Scape wśród społeczności zasłynął przede wszystkim na Twitchu, dzięki opcji płynnej zmiany warunków gry przez widzów. Teraz battle royale zyskał sobie jednak większą społeczność i na dobre rozpoczyna adresowanie problemów.

Zobacz: Drugi sezon Fall Guys będzie częściej rozdawał korony

Przynajmniej taki ma być główny cel The Aftermath, aktualizacji, która trafi do gry już 6 października, razem z drugim sezonem. Najważniejszą zmianą będzie oczywiście system rankingowy, dodatkowa motywacja dla graczy. Do rozegrania będzie 10 placementów, które wrzucą gracza w jedną z sześciu rang, od Brązu do Championa.

6 października zadebiutuje również system Daily Giftów. W ręce graczy trafią dodatkowe, drobne przedmioty nagradzające ich lojalność. Ponadto, Ubisoft zapowiedział, że kolejne aktualizacje skupią się na poprawie pięciu, kluczowych elementów walki. Jednym z nich jest cross-play.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię