s1mple po latach znów najlepszym zawodnikiem roku według HLTV

Zbigniew Pławecki

s1mple po latach znów najlepszym zawodnikiem roku według HLTV

Serwis HLTV ogłosił swoje doroczne zestawienie najlepszych zawodników CS:GO minionego roku. Bez zaskoczeń – najlepszym graczem 2021 został s1mple.

Rok 2021 bez wątpienia należał do Natus Vincere oraz Oleksandra „s1mple” Kostylieva. Ukraiński zawodnik zdobył w tym czasie 8 tytułów MVP. Wraz ze swoim zespołem wygrał 8 prestiżowych turniejów, w tym te najważniejsze w całym sezonie – IEM Katowice 2021, IEM Cologne 2021 oraz PGL Stockholm Major 2021. Dla s1mple’a to drugi tytuł najlepszego gracza roku – poprzedni zdobył w 2018 roku.

Advertisement

Wygraną s1mple’a obstawiał chyba każdy, kto choć trochę interesuje się CS:GO – może poza najbardziej zatwardziałymi fanami Vitality oraz talentu Mathieu „ZywOo” Herbauta. Jednak młody Francuz musiał w tym roku pogodzić się z 2. miejscem.

Trzecie miejsce zdobył Bośniak Nikola „NiKo” Kovač, aktualnie reprezentujący barwy G2 Esports.

Jak oceniacie werdykt HLTV? Wasze top 3 wyglądałoby tak samo?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły