Strona głównaEsportCounter-StrikeIEM Katowice 2021: CS:GO czy CIS:GO? Jutro bratobójczy finał

IEM Katowice 2021: CS:GO czy CIS:GO? Jutro bratobójczy finał

O finale IEM Katowice 2021 wiemy już prawie wszystko. Znamy obu finalistów, nie wiemy jedynie kto wygra cały turniej. Jedno jest pewne – będzie to ekipa ze Wschodu.

Ostatnią szansą drużyn “reszty świata” w IEM Katowice 2021 było Team Liquid. Jednak nawet oni nie byli w stanie sprostać świetnie dysponowanemu dzisiaj Virtus.pro, z YEKINDARem na czele. Rosyjska organizacja kontynuowała dzisiaj swoją passę spotkań bez porażki i pokonała Liquid 2:0. A i tak ten półfinał wydawał się być nieco bardziej zacięty i wyrównany niż pierwsze spotkanie – Gambit kontra Spirit.

IEM Katowice 2021

W starciu Gambit ze Spirit tak naprawdę od początku do końca mecz wyglądał na stosunkowo łatwy dla ekipy Hobbita. Choć zwykle w drugich połowach obu map (Overpass, Inferno) ekipie Spirit udawało się podciągać nieco wynik, to w ogólnym rozrachunku Gambit było siłą zdecydowanie bardziej przeważającą.

Zobacz: Esport oraz pashaBiceps w UWADZE! Tym razem… pozytywnie

Kto Waszym zdaniem wygra jutro w finale? Mecz zaplanowano na godzinę 15:00 i odbędzie się on – jak większość ważnych spotkań ESL – w formacie BO5.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię