Star Wars Squadrons dostanie nową mapę i okręty

Zbigniew Pławecki

Star Wars Squadrons dostanie nową mapę i okręty

Jeszcze niedawno EA zarzekało się, że nie planuje nowej zawartości do Star Wars Squadrons. Wkrótce jednak do gry trafi m.in. nowa mapa.

Na 30 listopada zapowiedziano aktualizację do wersji 3.0, w której znajdzie się między innymi nowa mapa, a jeszcze w grudniu – pojawi się wersja 4.0. Najpierw jednak, 25 listopada, pojawią się zmiany balansu rozgrywki i mapa do multi – Fostar Haven. Będzie dostępna w obu trybach multiplayera. Oprócz tego pojawią się cztery nowe komponenty dla statków – Boos Extension Kit dla myśliwców i bombowców oraz Ion Rockets dla myśliwców przechwytujących oraz tych klasycznych.

Advertisement

Star-Wars-Squadrons-10

W grudniu w Star Wars Squadrons mają pojawić się dwa nowe statki – B-Wing dla Nowej Republiki oraz TIE Defender dla Imperium. Oba oczywiście będą miały swoje unikalne zdolności. B-Wing będzie miał m.in. gyro-kokpit, a TIE Fighter – osłony. Do gry zmierzają także customowe mecze, pozwolą one walczyć ze sobą maksymalnie piątce graczy, podzielonych na dwa zespoły. Do dyspozycji graczy w tym trybie zostanie oddanych 7 map. Gracze mogą po swojemu ustawiać poziom uszkodzeń, wytrzymałość okrętu gwiezdnego, banować niektóre pojazdy, itp. Dostępna będzie także wyszukiwarka serwerów.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły