Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Squadrons - Electronic Arts nie planuje nowej zawartości

Star Wars: Squadrons – Electronic Arts nie planuje nowej zawartości

To nie będzie dobra wiadomość dla tych, którym spodobało się Star Wars: Squadrons, ale czekali na nową zawartość. Nic nowego się już nie pojawi.

Informację taką przekazał dyrektor kreatywny zespołu tworzącego Squadrons, Ian Frazier. Potwierdził on, że nie są planowane ani aktualizacje z nową zawartością, ani porty na kolejne urządzenia VR. To bardzo rzadki przypadek jeśli chodzi o gry wydawane przez Electronic Arts i dotyczy zarówno planów na płatne DLC, jak i darmowych aktualizacji.

Star Wars Squadrons

“Mówi się – nigdy nie mów nigdy – ale jeśli chodzi o naszą filozofię, nie planujemy traktować gry jako live service. Nie chcemy mówić – jest niemal gotowa – a potem z czasem dodawać nowych elementów. Postanowiliśmy potraktować ją po staremu, mówiąc – zapłaciliście określoną kwotę, oto Wasza kompletna gra.”

Zobacz: Star Wars: Squadrons – znamy średnią długość kampanii

Frazier powiedział też, że twórcy nie planują portów na inne platformy. Wielu graczy zastanawiało się, czy tytuł z takim potencjałem na VR nie powinien wylądować na kolejnych urządzeniach, tak się jednak nie stanie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię