Starfield nie pojawi się na PS5

Tomasz Alicki

Starfield nie pojawi się na PS5

Kolejne konsekwencje przejęcia Bethesdy przez Microsoft. Starfield nie zadebiutuje na PlayStation 5. 

Większość graczy spodziewała się takiego obrotu wydarzeń, kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy o zakupach Microsoftu. Powoli kreuje się wydawniczy plan firmy, a w jego centrum zdaje się być Starfield.

Advertisement

Zobacz: Warzone doczekało się już 500 tysięcy zbanowanych graczy

Tajemnicza gra science-fiction będzie najwyraźniej konsolowym exclusivem Xbox Series X/S. Ma być ona dla Microsoftu jednym z głównych sposobów na rozwój Xbox Game Passa.

Zdaniem Jeffa Grubba Microsoft chce skupić się na przyciąganiu nowych użytkowników do swojej usługi. Mogliby w ten sposób generować stałych dochód przez miesiące, albo nawet lata. Kluczowym w zachęceniu użytkowników może okazać się właśnie ekskluzywny content.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły