Strona głównaGryAktualnościWarzone doczekało się już 500 tysięcy zbanowanych graczy

Warzone doczekało się już 500 tysięcy zbanowanych graczy

Raven Software rozpędza się jeśli chodzi o banowanie graczy podejrzanych o nieuczciwe zagrywki lub złe zachowanie w Warzone. Aktualnie zbanowanych jest już 500 tysięcy graczy.

Cheaterzy nie są niczym nowym w Warzone. Raven Software walczy z nimi od początków istnienia gry. W lutym autorzy gry usunęli ponad 300 tysięcy kont, a w kwietniu znów pojawiły się skargi na rujnowanie pracy studia przez nieuczciwych graczy.

Call of Duty Warzone RPG

Minionego weekendu kolejna pula oszustów straciła możliwość grania – tym razem pod “młotek” wpadło ponad 30 tysięcy podejrzanych kont. Łącznie liczba ukaranych przekroczyła już pół miliona. Trzeba więc przyznać, że studio robi wiele by ukrócić niepożądane praktyki – powstał nawet dedykowany temu celowi zespół.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – Activision potwierdza oficjalnie Rambo i Jonh McClane wchodzą do gry

Oprócz tego ważne jest wsparcie społeczności wokół gry – ciężko bowiem w pełni zapanować nad zachowaniem graczy w tytule, którym interesuje się 100 milionów osób. Raven Software zapowiedziało też ściganie z całą surowością tych, którzy przekraczają zasady i psują innym rozgrywkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię