Mistrzostwa Świata DOTA 2, The International, mogą w ostatniej chwili zostać przeniesione do areny poza Sztokholmem, po tym jak szwedzki rząd i Szwedzka Konfederacja Sportowa nie zgodziły się na przyjęcie w swojej szeregi organizacji esportowych.
Wprowadzona w wielu krajach kwarantanna oraz zamknięcie centrów rozrywki spowodowało, że jeszcze więcej siedzimy przed komputerami. Dzięki temu Steam zaliczył kolejny rekord skupiając na swojej platformie 22 miliony użytkowników.
Wygląda na to, że wprowadzona w wielu krajach kwarantanna i zalecenia pozostania w domu przysłużyło się platformie Steam. Valve zanotowało nowy rekord jednocześnie zalogowanych użytkowników, który zbliżył się do 20 milionów.