Steam – kolejny rekord dzięki kwarantannie

SoSlowGamer

Steam – kolejny rekord dzięki kwarantannie

Wprowadzona w wielu krajach kwarantanna oraz zamknięcie centrów rozrywki spowodowało, że jeszcze więcej siedzimy przed komputerami. Dzięki temu Steam zaliczył kolejny rekord skupiając na swojej platformie 22 miliony użytkowników.

W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was, że na Steam padł rekord liczby jednoczesnych użytkowników wynoszący blisko 20 milionów. Teraz to już nieaktualne, wczoraj padł kolejny rekord wynoszący 22 379 088 użytkowników. Jak widać akcja #zostanwdomu przynosi efekty.

Advertisement

Zobacz: Resident Evil 3 – demo już dostępne na wszystkich platformach

 Widać to również po tym jak wielkie jest zainteresowanie grami, które notują najlepsze wyniki. Co więcej, na Steam możecie zgarnąć za darmo dwie gry z serii Tomb Raider.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły