Ubisoft złożył pozew do sądu przeciwko Apple i Google, ponieważ jak twierdzi to co zrobiły obie firmy to kpina. Właściciele platform mobilnych sprzedają podróbkę Rainbow Six Siege na smartfony z iOS i Android.
Wygląda na to, że wprowadzona w wielu krajach kwarantanna i zalecenia pozostania w domu przysłużyło się platformie Steam. Valve zanotowało nowy rekord jednocześnie zalogowanych użytkowników, który zbliżył się do 20 milionów.
Mamy nadzieję, że stosujecie się do zaleceń powtarzanych we wszystkich mediach i grzecznie siedzicie w domach. Dzień, w którym nikt nie wyrzuca sprzed komputera to coś, to coś, na co gracze przygotowywali się od dawna. A w dodatku w internecie…
Dzisiaj rozpoczął się darmowy weekend z Rainbow Six Siege oraz Mortal Kombat 11. Teraz przed graczami trudny wybór strzelanie czy mordobicie. Gdzie grać dowiecie się poniżej.