Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Capcom ma zaprezentować kilka nowych gier. Przynajmniej jedna z nich ma być grywalna. Głównym kandydatem do prezentacji jest Resident Evil 3 Remake, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu i premiera…
Capcom prawdopodobnie pracuje nad Resident Evil 3 Remake. To tylko plotki, ale chyba dla nikogo nie byłoby to zaskoczeniem, gdy nowa wersja dwójki okazała się tak dużym sukcesem. Gra nie tylko zebrała świetne oceny, ale też bardzo dobrze się sprzedała.
Z niajnowszych informacji wynika, że Capcom pracuje już nad grą Resident Evil 8 lub Resident Evil 3 Remake. Co więcej, wygląda na to, że prace są już na zaawansowanym etapie, bo twórcy szukają testerów.
Po ogromnym sukcesie remake’u Resident Evil 2 Capcom przygotowuje podobny tytuł, tym razem dla 3. części serii. Ale ponieważ do premiery zostało jeszcze mnóstwo czasu, fani wzięli sprawy w swoje ręce i sami przygotowali odświeżone tekstury.
Capcom zaczął udostępniać w mediach społecznościowych z pozoru niewinne grafiki. Ale uwadze czujnych Internautów nic nie umknie i wiele osób jest zgodnych, że to zapowiedź remake’u Residet Evil 3.
Według doniesień z twittera fani serii Resident Evil na kolejną część swojej ulubionej gry będą musieli jeszcze trochę poczekać. Gra oznaczona numerkiem 8 ma się ukazać dopiero na kolejną generację konsol.
Wielki sukces Resident Evil 2 Remake sprawił, że ekipa Capcom dostała skrzydeł. Następny w kolejności będzie remake Resident Evil 3: Nemesis. Co więcej nadchodzi również Resident Evil 8.