Pewien austriacki sklep dodał do swojej oferty grę Resident Evil 8. Produkcję można było zamawiać w ramach przedsprzedaży. Oferta szybko zniknęła, ale czy to oznacza rychłą zapowiedź ze strony Capcomu?
Remake gry Resident Evil 3 nie spotkał się z tak ciepłym przyjęciem, jak odnowiona wersja dwójki. Pomimo tego niektórzy gracze mogli liczyć na jakiegoś rodzaju dodatki czy rozszerzenia. Niestety, te nigdy nie zostaną wydane.
Nie od dzisiaj wiadomo, że Capcom pracuje nad nową częścią Resident Evil. Jeśli wierzyć plotkom, to jest spora szansa, że nowa odsłona zostanie zapowiedziana, a być może nawet zaprezentowana w przyszłym miesiącu.
Kilka dni temu informowaliśmy, że kolejna część Resident Evil ma być czymś kompletnie nowym dla serii, co może wręcz wkurzyć miłośników uniwersum. Ten sam informator, który przekazał te informacje, teraz twierdzi, że gra zostanie zapowiedziana jeszcze w tym miesiącu.
Już za kilka dni premiera Resident Evil 3, ale nie oznacza to, że Capcom nie pracuje nad kolejnymi, pełnoprawnymi odsłonami. Nowa część ma być czymś zupełnie nowym dla serii, co może wręcz wkurzyć niektórych graczy.
Według jednego z przecieków, Capcom planuje w tym roku wydać cztery duże gry. Wśród nich znajdą się dwie z serii Resident Evil, czyli Resident Evil 3 Remake oraz jedna jeszcze niezapowiedziana.
Powoli szykujemy się do premiery Resident Evil 3 Remake, ale z utęsknieniem wypatrujemy na horyzoncie również ósemki. Na jej temat pojawiły się już pierwsze plotki, które sugerują powrót do klasycznego widoku TPP.
Docierają do nas nowe informacje na temat kolejnej odsłony serii Resident Evil. Ósemka ma czerpać jednocześnie z bardzo udanej, siódmej odsłony, jak i wcześniejszych części. To prawdopodobnie coś, na co liczyli fani.
Capcom zamierza wykorzystać program ambasadorów Resident Evil do zaprezentowania wybranej grupce fanów nowej, jeszcze niezapowiedzianej gry. Czy chodzi o Dino Crisis Remake?