Z niajnowszych informacji wynika, że Capcom pracuje już nad grą Resident Evil 8 lub Resident Evil 3 Remake. Co więcej, wygląda na to, że prace są już na zaawansowanym etapie, bo twórcy szukają testerów.
Według doniesień z twittera fani serii Resident Evil na kolejną część swojej ulubionej gry będą musieli jeszcze trochę poczekać. Gra oznaczona numerkiem 8 ma się ukazać dopiero na kolejną generację konsol.
Wielki sukces Resident Evil 2 Remake sprawił, że ekipa Capcom dostała skrzydeł. Następny w kolejności będzie remake Resident Evil 3: Nemesis. Co więcej nadchodzi również Resident Evil 8.