Nie od dzisiaj wiadomo, że Capcom pracuje nad nową częścią Resident Evil. Jeśli wierzyć plotkom, to jest spora szansa, że nowa odsłona zostanie zapowiedziana, a być może nawet zaprezentowana w przyszłym miesiącu.
Zaledwie kilka dni temu miała miejsce premiera Resident Evil 3 Remake, a już pojawiają się pierwsze plotki na temat czwórki. Według nich Resident Evil 4 Remake jest obecnie opracowywany przez studio M-Two.
Kilka dni temu informowaliśmy, że kolejna część Resident Evil ma być czymś kompletnie nowym dla serii, co może wręcz wkurzyć miłośników uniwersum. Ten sam informator, który przekazał te informacje, teraz twierdzi, że gra zostanie zapowiedziana jeszcze w tym miesiącu.
Chociaż koronawirus zaczyna coraz bardziej utrudniać życia deweloperom i opóźniać kolejne premiery, kwiecień wciąż szykuje dla nas kilka ciekawych produkcji. Nawet najbardziej wymagający gracze poszukujący nowości powinni zacząć martwić się o swoje portfele.
Już teraz każdy z Was może całkowicie za darmo pobrać i przez kilka dni wypróbować otwartą betę gry Resident Evil Resistance. To asynchroniczny multiplayer, który może być ciekawych zapełniaczem czasu w trakcie kwarantanny.
Już za kilka dni premiera Resident Evil 3, ale nie oznacza to, że Capcom nie pracuje nad kolejnymi, pełnoprawnymi odsłonami. Nowa część ma być czymś zupełnie nowym dla serii, co może wręcz wkurzyć niektórych graczy.
Dopiero co tydzień temu cieszyliśmy się na myśl o grze w otwartą betę Resident Evil Resistance – asymetryczny, multiplayerowy spinn off serii Resident Evil. Okazuje się jednak, że będziemy musieli poczekać nieco dłużej.
Jeśli nie możecie się doczekać premiery Resident Evil 3 i Resident Evil: Resistance, to mamy świetne informacje! Jeszcze w tym tygodniu na Steamie pojawi się wersja demo produkcji dla pojedynczego gracza, a niedługo później beta trybu sieciowego.