Niewielu deweloperów potrafi przyznać się do porażki i wyciągnąć z tego wnioski. Ubisoft zrobił rachunek sumienia i przyznał się oficjalnie, że ostatnie gry to niewypał. Zgodnie z zapowiedzią gry mają się zmienić, ale firma zaczyna najpierw od zmian na wysokich…
Dzisiaj rozpoczął się darmowy weekend z The Division 2 na wszystkich platformach. Posiadacze PC, PS4 oraz Xbox One mogą ogrywać tytuł aż do poniedziałku. Szczegóły poniżej.
Dzisiaj ruszyła usługa subskrypcji Ubisoftu, Uplay+. Z tej okazji deweloper daje możliwość wypróbowania jej całkowicie za darmo przez miesiąc zyskując dostęp do ponad 100 gier.
Steam nie ma w ostatnich miesiącach łatwego życia. Platforma straciła wiele hitowych produkcji na rzecz Epic Games Store. Teraz dodatkowo została skrytykowana przez jednego z największych wydawców, czyli Ubisoft.
Już 3 września uruchomiona zostanie usługa Uplay+, w ramach której wszystkie gry Ubisoftu będą dostępne w ramach miesięcznego abonamentu. Aby zachęcić graczy do skorzystania z oferty, Francuzi przygotowali darmowy miesiąc.