The Division 2 – nowy tryb gry przesunięto na luty 2022

Tomasz Alicki

The Division 2 – nowy tryb gry przesunięto na luty 2022

Weterani The Division 2 będą niestety musieli chwilę poczekać, zanim do gry trafi coś nowego. 

W lutym tego roku Ubisoft potwierdził, że The Division 2 będzie dalej dostawać nowy content. Zapowiedziano kolejny tryb gry, dużą aktualizację i nowości w tym i kolejnym roku.

Advertisement

Zobacz: Payday 3 – wracamy do Nowego Jorku i oryginalnej obsady

Wczoraj na blogu Ubisoftu pojawiła się niestety informacja, że zapowiadana od dłuższego czasu większa aktualizacja zostaje opóźniona. Aby upewnić się o jakości planowanego contentu, zdecydowano się odłożyć premierę patcha na luty przyszłego roku.

Ubisoft powoli szykuje się również do ujawniania zawartości tej aktualizacji. Niedługo mają ruszyć już pierwsze livestreamy, ale oficjalny reveal odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Do czasu premiery twórcy planują też zorganizować sesję na serwerze testowym, która pozwoli zebrać feedback graczy dotyczący nowej zawartości.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły