Mamy dobrą informację dla fanów Wiedźmina, CD Projekt RED zaprezentował zwiastun kolejnej gry osadzonej w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Nadchodzi The Witcher: Monster Slayer.
CD Projekt RED zaprezentował zwiastun nowej gry zatytułowanej The Witcher: Monster Slayer. Będzie to gra dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Wygląda na to, opiera się o rozszerzoną rzeczywistość podobnie jak Pokemon Go czy Wizards Unite.
https://twitter.com/TheWitcherMS/status/1298620030171656195?s=20
Czeka nas zatem dużo biegania po osiedlach i parkach, w których czają się potwory z wiedźmińskiego świata. Szkoda tylko, że tego typu produkcje wychodzą zawsze w czasie gdy pogoda zaczyna się psuć, a dzień staje się coraz krótszy.
Zobacz: Apple kontra Epic – Fortnite może szybko nie wrócić na App Store
Za produkcje odpowiada studio Spokko Games. Na razie nie jest znana data premiery gry.