Valve rozdaje VAC Bany za darmo

SoSlowGamer

Valve rozdaje VAC Bany za darmo

Wygląda na to, że Valve ma spore problemy ze swoim systemem Valve Anti Cheat. Tradycyjnie jednak najbardziej odczuwają to gracze. Według raportów tysiące graczy dostało niesłusznego bana.

Od kilkunastu godzin gracze CS2 dostają niesłuszne VAC bany. Według informacji w sieci problem może być powiązany z aktualizacją sterowników do kart NVIDA. Chociaż teza ta nie została oficjalnie potwierdzona, lepiej tymczasowo wstrzymajcie się z graniem albo aktualizacją sterowników do karty graficznej.

Advertisement

https://x.com/Ozzny_CS2/status/1732045969699787082?s=20

Wśród graczy, które zarobiły blokadę znajdują się także profesjonalni gracze m.in. Petar “Peca” Marković, menedżer G2 Esports oraz Kuba “Kubik” Kubiak.

Teraz pozostaje czekać na wyjaśnienie sprawy.

https://x.com/oleksandrsierov/status/1732048344560873737?s=20

 

Bądź na bieżąco!

Obserwuj Gaming Society w Google News

Obserwuj
Udostępnij artykuł:
Advertisement

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *