Strona główna Konsole Microsoft Xbox

Microsoft Xbox

Konsola Xbox One to najmocniejsza maszyna po pececie, dlatego nie lekceważmy jej potencjału do zagrywania się w najnowsze premiery. Wiedza o grach i możliwościach sprzętu Microsoftu spłynie tu na Was, niczym dar Prometeusza. My przekażemy informacje o grach, Wy zaś rozpalicie gamingowe ognisko.

Xbox Series X – jak wygląda rozszerzenie pamięci?

O tym, że Microsoft szykuje się do sprzedaży dodatkowego dysku wiedzieliśmy już od dawana. Teraz znamy już cenę urządzenia oraz jego rozmiary. Jeżeli spodziewaliście się dysku 2,5 cala to mocno się zdziwicie.

Microsoft w końcu zaczyna walkę z nielegalnym handlem kontami Xbox

Jedną z większych plag był handel kontami Xbox. Wygląda na to, że Microsoft w końcu robi to, z czym inni nie mogli sobie poradzić.

Microsoft podkreśla, że Xbox Series X jest lepszy od PS5

Sony i Microsoft są na ostatniej prostej przed wydaniem konsol nowej generacji. Na temat urządzeń wiemy już prawie wszystko. Microsoft chwali się, że ich konsola jest lepsza od PS5.

DOOM Eternal oficjalnie potwierdzony dla Game Pass. Znamy datę

Na potwierdzenie wczorajszych “kontrolowanych przecieków” Microsoftu nie trzeba było długo czekać. DOOM Eternal trafia do Xbox Game Pass.

Xbox Series X trafił do polskich sklepów

Konsolę nowej generacji Microsoftu można już zobaczyć w Polsce na żywo. Xbox Series X trafił do niektórych salonów Media Markt.

Xbox Series X – dodatkowy 1TB pamięci wyceniony na 220 dolarów

W sklepach internetowych pojawiły się kolejne akcesoria do Xbox Series X i S. Wśród nich znalazły się dyski zwiększające pamięć konsoli.

Xbox bezczelnie zapowiada Doom Eternal w Game Pass

Konta social media Xbox ostatnio są w doskonałej formie. Nawet najgorszy przeciek informacji potrafią zmienić w mem. A nawet sami je tworzą.

Xbox Series X – konsole trafiły do zagranicznych mediów

Przedstawiciele mediów otrzymali do testów konsole Xbox Series X oraz S, czym mogą pochwalić się już oficjalnie. Konsole ustawione w domowych warunkach wcale nie wyglądają na tak duże jak się zapowiadały.

Xbox Series X – Microsoft informuje kiedy będą nowe dostawy konsol

Rekordowy popyt na konsole Xbox Series X oraz S prawił, że nie starczyło ich dla wszystkich zainteresowanych. Teraz Microsoft uspokaja i informuje kiedy pojawi się nowa partia sprzętu.

Bethesda, id Software i John Carmack znowu razem?

Wczoraj runęła wiadomość o wykupieniu studia Bethesda przez Microsoft. Okazuje się, że ona może mieć daleko idące konsekwencje.

Sprzedaż Xboxa One X na Amazonie podskoczyła o kilkaset procent

Nie, w tytule nie ma pomyłki, Wy też nie macie omamów wzrokowych. Niespodziewanie Amazon zanotował, że sprzedaż Xboxa One X znacząco wzrosła.

Xbox Game Pass ma już 15 milionów subskrybentów

Abonament Microsoftu rośnie w siłę. Firma pochwaliła się niedawno, że Xbox Game Pass zebrał aż 15 milionów użytkowników.

Xbox Series X – nowe wideo zdradza szczegóły kontrolera

Na nowym materiale wideo Microsoft zdradził kilka szczegółów na temat kontrolera do Xbox Series X, w tym opcji Share.

Xbox Series S – o ile szybciej ładują się na nim gry w porównaniu do One S?

Nowy next-gen MS – Xbox Series S – wywołał sporo dyskusji. Rożnica pomiędzy nim a One S została pokazana na przykładzie ładowania gier.

Xbox Series X / S – zbuduj własną konsolę z papieru

Trzeba przyznać, że marketing MS znów zaskakuje. Jeśli nie możecie się doczekać swojego Xbox Series X / S, możecie złożyć wersję z papieru.

Dynamic Latency Input Microsoftu trafi również do starych kontrolerów

Wygląda na to, że Microsoft prędko nie porzuci aktualnej generacji konsol. Dynamic Latency Input trafi z czasem również do kontrolerów z Xbox One.

Gears 5 na Xbox Series S zadziała w 120 klatkach

Xbox Series S nie będzie najwyraźniej tak słaby, jak niektórym się wydawało. Na tańszej konsoli Microsoftu Gears 5 wyciągnie aż 120 klatek.

Xbox – gry mają łączyć graczy, a nie dzielić

Z okazji Światowego Dnia Gier Wideo, Xbox zamieścił na Twitterze wpis, który przypomina, że powinniśmy kochać gry ponad podziałami. Wszyscy jesteśmy graczami, niezależnie od tego z jakiego sprzętu korzystamy.

Xbox Series X – do sprzedaży trafi ograniczona liczba konsol

Microsoft ostrzega, że do sprzedaży trafi ograniczona liczba konsol Xbox Series X oraz S. Firma zachęca do składania pre-orderów.

GORĄCE RECENZJE