Konsole

PS4, Xbox, Switch i inne konsole – nie, nie będziemy udawać, że one nie istnieją. I chociaż PCMR to dla nas nadal najważniejszy z wyścigów, gdzieś na uboczu wygospodarowaliśmy miejsce i dla miłośników konsol.

Metro Exodus – darmowa aktualizacja do wersji PS5 i Xbox Series

Deep Silver i A4 Games potwierdzili, że Metro Exodus wkrótce trafi na konsole nowej generacji. Nowa wersja będzie działała z większą liczba klatek na sekundę, zwiększoną rozdzielczością, skróconym czasem ładowania i śledzeniem promieni.

Nintendo dodało firmę Sharp, jako swojego podwykonawcę przy składaniu konsol Nintendo Switch

0

Tak przynajmniej głosi plotka, że ze względu na duże zainteresowanie konsolą Nintendo. Firma postanowiła poszerzyć listę podwykonawców swoich dwóch konsol Nintendo Switch oraz Nintendo Switch Lite o firmę Sharp.

Konsola Playstation 5 sprzedała się dwukrotnie lepiej niż Xbox Series X|S

Najnowsze raporty sprzedaży z premiery obydwu konsol w bardzo jasny sposób, pokazują przewagę sprzedaży, jaką wypracowało SONY w przeciągu pierwszych dwóch dni, kiedy ich konsola “była dostępna” na sklepowych pułkach.

PS5: Ojciec przez kilkanaście godzin walczył o konsolę dla dziecka

Są rodzice, którzy mają problem ze zrozumieniem gier. Na pewno nie można tego powiedzieć o ojcu, który urządził polowanie na PS5 dla dziecka.

PS5 największą premierą konsoli w historii Sony

Nie wiemy jeszcze na pewno, czy PS5 spełniło oczekiwiania fanów Sony. Teraz nie mamy już jednak żadnych wątpliwości, że kupiło ją mnóstwo graczy.

Microsoft zaktualizował mobilną aplikację Xbox

Miesiąc temu Microsoft  udostępnił aktualizację do bezpłatnej mobilnej aplikacji Xbox. Dzisiaj dostaliśmy kolejną, która wprowadza niestandardowe zdjęcia i zarządzanie biblioteką gier.

PS5 – druga aktualizacja oprogramowania gotowa do pobrania

Sony przygotowało drugą aktualizację oprogramowania PS5. Do pobrania jest 868 MB. Czy to koniec problemów z działaniem konsoli?

AC: Valhalla i Watch Dogs: Legion – jak przenieść grę z PS4 na PS5?

Gracze zgłaszają problemy z aktualizacją Assassin’s Creed Valhalla i Watch Dogs Legion z wersji Ps4 na PS5. Ubisoft zabrał się za weryfikację problemu.

Kultura pracy Playstation 5, została zmierzona przez znanego Youtubera.

Znany youtuber, prowadzący kanał Gamers Nexus, postanowił sprawdzić, w jakich warunkach pracują poszczególne komponenty najnowszej konsoli Playstation 5.

CEO Playtstation skomentował sprzedaż PS5

Praktycznie każda wyprodukowana konsola Playstation 5 się sprzedała, dążymy do tego, żeby zapewnić możliwość kupna przyszłym klientom.

PS5 – Rick i Morty reklamują konsolę

Rick i Morty – bohaterowie popularnej animacji zostali wykorzystani w zabawnej reklamie PS5. Krótka reklama ma zachęcić graczy do kupna konsoli. Gdyby tylko była jeszcze dostępna w sklepach…

PS5 – Szef PlayStation nie lubi określenia wojny konsolowe

Szef PlayStation, Jim Ryan stwierdził, że nie lubi określenia wojny konsolowe. Ponadto jak przyznaje cieszy się, że na rynku jest konkurencja.

Red Dead Redemption Remastered trafi na PS5 i XS

Niedawno informowaliśmy Was o przecieku dotyczącym Red Dead Redemption Remastered jaki pojawił się na Amazonie. Wygląda na to, że gra będzie dostępna w komplecie i trafi na PS5 i Xbox Series.

Time docenia oba next-geny jako innowacje roku 2020

Wciąż rzadko się zdarza, żeby technologie gamingowe chwalono poza branżowymi mediami. Next-geny podbiły jednak serca ludzi magazynu Time.

PlayStation 5 otrzyma zmienną częstotliwość odświeżania

Od momentu premiery, PlayStation 5 radzi sobie doskonale. Urządzenie ma jednak swoje problemy, jednak Sony planuje poprawki ważnego elementu.

PS5 – HDMI 2.1 ograniczone do 32 Gb/s

Wygląda na to, że Sony ograniczyło przepustowość portu HDMI 2.1 do 32 Gb/s. Dla porównania w Xbox Series X przepustowość portu wynosi 40 Gb/s.

PS5 – jak rozwiązać problem błędu kolejki pobierania?

Sony opublikowało rozwiązanie jak poradzić sobie z problemem błędu kolejki pobierania na konsoli PS5. Nie będzie potrzeby przywracania ustawień fabrycznych konsoli!

Elder Scrolls VI i Starfield trafią na PS5? Nie ma pewności

Szef PlayStation Jim Ryan powiedział, że nie jest pewien czy nadchodzące gry Bethesdy The Elder Scrolls VI oraz Starfield pojawią się na PS5. Ma to związek z przejęciem przez Microsoft macierzystego wydawcy ZeniMax.

Gracze zamiast preorderowanych PlayStation 5 dostają ryż i jedzenie dla kota

Amazon chyba odczuł zamieszanie związane z premierą PlayStation 5. Niektórzy gracze zamiast nowych konsol dostali inne, niespodziewane przedmioty.

Sony jednak szykuje odpowiedź na Xbox Game Pass?

Najnowszy komentarz Jima Ryana wskazuje na to, że Xbox Game Pass może dorobić się konkurencji.

GORĄCE RECENZJE

Continue to the category