Konsole

PS4, Xbox, Switch i inne konsole – nie, nie będziemy udawać, że one nie istnieją. I chociaż PCMR to dla nas nadal najważniejszy z wyścigów, gdzieś na uboczu wygospodarowaliśmy miejsce i dla miłośników konsol.

Bethesda, id Software i John Carmack znowu razem?

Wczoraj runęła wiadomość o wykupieniu studia Bethesda przez Microsoft. Okazuje się, że ona może mieć daleko idące konsekwencje.

Sprzedaż Xboxa One X na Amazonie podskoczyła o kilkaset procent

Nie, w tytule nie ma pomyłki, Wy też nie macie omamów wzrokowych. Niespodziewanie Amazon zanotował, że sprzedaż Xboxa One X znacząco wzrosła.

Xbox Game Pass ma już 15 milionów subskrybentów

Abonament Microsoftu rośnie w siłę. Firma pochwaliła się niedawno, że Xbox Game Pass zebrał aż 15 milionów użytkowników.

PS5 – ile miejsca na dysku zajmą gry?

Ujawniono rozmiary folderów po instalacji gier na PS5 i są one ogromna. Wielu graczy łudziło się, że wydajność dysku SSD w konsoli zmniejszy rozmiar gier, jednak wygląda na to, że tak nie będzie.

Xbox Series X – nowe wideo zdradza szczegóły kontrolera

Na nowym materiale wideo Microsoft zdradził kilka szczegółów na temat kontrolera do Xbox Series X, w tym opcji Share.

PlayStation 5 – Sony wyprodukowało dużo mniej wersji Digital

Wygląda na to, że Sony spodziewało się znacznie mniejszego zainteresowania tańszą wersją swojej nowej konsoli, PlayStation 5 Digital Edition.

Sony przyznaje: preordery PS5 mogły pójść znacznie lepiej

Sony przyznało, że zamówienia preorderów PlayStation 5 mógł przebiegać o wiele lepiej. Zapowiedziano też dostarczenie większej liczby konsol.

Xbox Series S – o ile szybciej ładują się na nim gry w porównaniu do One S?

Nowy next-gen MS – Xbox Series S – wywołał sporo dyskusji. Rożnica pomiędzy nim a One S została pokazana na przykładzie ładowania gier.

PlayStation 5 jest największą konsolą w historii marki

Zdjęcia atrap PlayStation 5 nie raz sugerowały jak dużą konsolą będzie. Teraz prawdziwy egzemplarz udowadnia że będzie największa w historii.

Xbox Series X / S – zbuduj własną konsolę z papieru

Trzeba przyznać, że marketing MS znów zaskakuje. Jeśli nie możecie się doczekać swojego Xbox Series X / S, możecie złożyć wersję z papieru.

PlayStation 5 na Ebayu odsprzedawane za 25 tysięcy dolarów

Internetowi “biznesmeni” solidnie przygotowali się do premiery PlayStation 5. Cena konsoli Sony na Ebayu waha się aktualnie w granicach 2 tysięcy dolarów.

PlayStation 5 – nie będzie wstecznej kompatybilności z PS1, PS2 i PS3

Sony potwierdziło, że wsteczna kompatybilność PlayStation 5 będzie sięgać wyłącznie do poprzedniej generacji.

Dynamic Latency Input Microsoftu trafi również do starych kontrolerów

Wygląda na to, że Microsoft prędko nie porzuci aktualnej generacji konsol. Dynamic Latency Input trafi z czasem również do kontrolerów z Xbox One.

Wsteczna kompatybilność na PS5 dostępna dla “99% gier”

Wygląda na to, że Sony nie planuje prędko zostawić za sobą PlayStation 4. Poznaliśmy szczegóły wstecznej kompatybilności na PS5.

Sony nie planuje usługi podobnej do Xbox Game Passa

Wygląda na to, że idea Game Passa będzie ekskluzywna dla Microsoftu. Zdaniem Sony nie jest to opłacalny model.

Ruszyły prerodery PlayStation 5!

Długo wyczekiwany moment wreszcie nastał. Ruszyły zamówienia przedpremierowe konsoli nowej generacji Sony, PlayStation 5.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales trafi na PS5 i PS4

To chyba największe zaskoczenie PlayStation 5 Showcase. Sony ogłosiło, że Marvel’s Spider-Man: Miles Morales trafi zarówno na PS4 jak i PS5.

God of War 2 oficjalnie zapowiedziane

God of War 2 w końcu zostało oficjalnie zapowiedziane jako gra na PlayStation 5. Póki co wiadomo, że dla graczy ma być dostępne w 2021 roku.

PlayStation 5 – poznaliśmy oficjalne ceny i daty premier

Jedną z najbardziej wyczekiwanych informacji z PlayStation 5 Showcase były ceny oraz data premiery. Sony nie zawiodło i wiemy już wszystko.

PlayStation 5 Showcase – co pokazało Sony?

PlayStation 5 Showcase był jednym z najbardziej wyczekiwanych pokazów ostatnich tygodni, a może nawet miesięcy. Ale czy warto było czekać?

GORĄCE RECENZJE

Continue to the category