Strona główna Konsole Sony PlayStation

Sony PlayStation

Grami na wyłączność Sony stoi, więc warto wiedzieć, co i kiedy uruchomimy na PS4.

PlayStation 5: statystyki rzucają światło na problemy z przedsprzedażą

Jak zapewne się domyślacie, zdobycie preordera na PlayStation 5 było bardzo trudne. Tylko szczęśliwcy zdobyli konsolę w ten sposób.

Ubisoft potwierdza gry na PS5 i XSX w 120 klatkach

Ubisoft szczegółowo opisał jakiej wydajności możemy spodziewać się po ich grach na konsolach PS5 oraz Xobx Series X. Wśród tytułów AC Valhalla, Watch Dogs i inne. Szczegóły poniżej.

PS5 – w sieci pojawiają się dyski SSD do konsoli

0

W sieci zaczynają się pojawiać dyski SSD rozszerzające ilość dostępnej pamięci w konsolach PS5. Oznacza to, że wkrótce powinny pojawić się na półkach również inne akcesoria do konsol nowej generacji.

Architekt P5 dzieli się ostatnim trofeum na PS4

0

Mark Cenry, architekt PS5, ujawnia swoje ostatnie platynowe trofeum na PlayStation 4. Swoim osiągnięciem podzielił się za pośrednictwem Twittera, gdzie złożył również podziękowania twórcom gry.

PS5 – akcesoria dotrą wcześniej niż konsola

0

Wygląda na to, że niektórzy gracze otrzymają akcesoria do PS5 wcześniej niż samą konsolę. Dodatkowe pady DualSense mają być wysyłane od 30 października.

Kojima Productions rozpoczyna prace nad nową grą

0

Studio Kojimy poszukuje programistów biegle posługujących się językiem japońskim. Zaczyna się produkcja kolejnego dużego tytułu.

Spider-Man – kostiumy z wersji PS5 trafią także na PS4

0

Insomniac Games ogłosiło, że w Spider-Man Remastered wydanym na PS5 zostaną dostane trzy nowe kostiumy. Na szczęści trafią one także do gry w wersji na PS4.

Travis Scott oficjalnym partnerem kampanii promocyjnej PlayStation 5

Travis Scott, znany graczom m.in. z koncertu w Fortnite, stał się oficjalnym, strategicznym partnerem kampanii promocyjnej PlayStation 5.

PS5 – zobacz jak działa i co ma w środku DualSense

0

Do sieci trafił materiał przedstawiający unboxing kontrolera PS5 DualSense. Oprócz prezentacji jego nowych funkcji możemy zobaczyć co znajduje się w środku.

Konsole PlayStation 5 trafiają już do zagranicznych redakcji

Możemy powoli szykować się na testy. PlayStation 5 trafiło dzisiaj w ręce kilku zagranicznych dziennikarzy.

Spider-Man: Miles Morales – Aktor grający Milesa od dawana wiedział o swojej grze

0

Nadji Jeter wcielający się w postać Milesa Moralesa w Spider-Man z 2018 roku bardzo szybko dowiedział się o planach na spin-off z nim w roli głównej. Stało się to jeszcze przed premierą pierwszej gry.

PS5 – Sony ujawniło aplikacje multimedialne jakie trafią do konsoli

0

Sony wstępnie potwierdziło aplikacje multimedialne jakie będą dostępne na PS5 w dniu premiery. Konsolę będziemy mogli zatem używać nie tylko do grania, ale jako domowe centrum rozrywki i oglądania filmów z większości platform streamingu.

Robert Lewandowski dostał już PlayStation 5

A przynajmniej kontroler do PlayStation 5. Polski piłkarz na swoim Instagramie opublikował zdjęcia z nowym padem DualSense.

Spider-Man: Miles Morales – zmiana systemu walki

0

Walka w Spider-Man: Miles Morales będzie różniła się od tej jaką opanowaliśmy w Spider-Man z 2018 roku. Teraz większy nacisk zostanie położony na ataki obszarowe.

PlayStation 5 pozwoli podłączyć “stare” PlayStation VR

Liczycie, że wraz z PlayStation 5 pojawią się nowe PlayStation VR? Nowe okulary powstaną, póki co jednak trzeba się zadowolić innym rozwiązaniem.

Pojawiły się zdjęcia nowego PlayStation Store

Odświeżony PlayStation Store zbliża się do nas wielkimi krokami. Najnowsze screeny pozwalają zapoznać się bardziej z wizją Sony.

PlayStation 5 – kontrolery DualSense pojawiły się w sklepach

W Stanach Zjednoczonych zauważono kolejne oznaki zbliżającej się premiery PlayStation 5.

PlayStation 5: wsteczna kompatybilność nie dla starego tytułu Hideo Kojimy

Sony chwaliło się, że wsteczna kompatybilność PlayStation 5 będzie obejmować kilka tysięcy gier z PS4, z kilkunastoma, mało znanymi wyjątkami.

PlayStation 5 będzie nagradzać za zdobywanie trofeów

Odświeżenie systemu trofeów na konsolach PlayStation trwa w najlepsze. Wygląda na to, że za zdobywane pucharki będziemy zdobywać ekskluzywne nagrody.

Sony świadome problemów z nowym systemem party na PS4

Wygląda na to, że system PlayStation 4 może niedługo doczekać się kolejnych zmian. Gracze nie są zadowoleni z ostatniej aktualizacji.

GORĄCE RECENZJE