Strona głównaGryAktualnościResident Evil 3 – demo już dostępne na wszystkich platformach

Resident Evil 3 – demo już dostępne na wszystkich platformach

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią na wszystkich platformach pojawiła się wersja demonstracyjna gry Resident Evil 3. To oznacza, że każdy może sprawdzić, jak będzie prezentował się remake prawdopodobnie najbardziej kultowej odsłony serii.

Resident Evil 3: Racoon City demo, bo tak właśnie nazywa się wersja demonstracyjna, jest już dostępne na PlayStation 4, Xbox One oraz Steamie. Każdy może pobrać ją całkowicie za darmo. Według pierwszych relacji ukończenie dema zajmuje około 20 minut, więc nie szykujcie się na długie posiedzenie. To zaledwie krótkie spojrzenie na grę, która wychodzi za kilka tygodni.

Dla miłośników wyzwań Capcom przygotowało aż 20 figurek Mr. Charliego rozsianych po niewielkiej mapie wersji demonstracyjnej. Znalezienie wszystkich prawdopodobnie nic nie odblokowuje, ale przynajmniej jest jakimś dodatkowym osiągnięciem. W serwisach streamingowych – Apple Music, Spotify, Google Music oraz Amazon Music – pojawiły się też piosenki zaliczane do soudtracku z gry.

Resident Evil 3 Mr Charlie

Resident Evil 3 zadebiutuje 3 kwietnia w wersji na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Z kolei 27 marca ma zostać udostępniona otwarta beta sieciowego trybu Resident Evil Resistance.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię