Szef Blizzard, Mike Ybarra, wydał list do graczy, w którym zdradził zamiary firmy w celu odzyskania ich zaufania. Oczywiście wszystko w związku z ostatnimi doniesieniami na temat umowy z Microsoftem.
Satya Nadella – CEO Microsoftu wyjaśnił dlaczego firma uważa, że wykupienie Blizzarda było dobrym pomysłem. Jest to sposób na dotarcie do 4,5 miliarda graczy.
Według raportu The Wall Street Journal szef Activision Blizzard – Bobby Kotic zataja informacje na temat liczby zwolnień jaka miała miejsce w ostatnich miesiącach w firmie. Te były wynikiem afery związanej z molestowaniem i niewłaściwym zachowaniem wobec pracowników.