Gracze Diablo 2 Resurrected skarżą się na ciągłe problemy z serwerami i brakiem zapisu postępów w grze. Blizzard postanowił wyjaśnić dlaczego tak się dzieje. I nie są to dobre wieści.
Afera Blizzard w końcu została zakończona? Firma doszła do porozumienia i zobowiązała się wypłacić 18 milionów dolarów zadośćuczynienia ofiarom dyskryminacji.
Gracze Diablo 2: Resurrected zgłaszają poważny problem. Odświeżona produkcja Blizzard nie działa jeżeli komputer nie wspiera technologii AVX. Deweloperzy nie wspominali o tym w wymaganiach gry.
Wygląda na to, że Blizzard wreszcie otworzył się na krytykę graczy. Aktualizacja 9.1.5 World of Warcraft: Shadowlands przyniesie kilka ciekawych zmian.
Activision Blizzard zostało oskarżone o niszczenie dokumentów fizycznych oraz elektronicznych, które mogą stanowić dowodu w sprawie o molestowanie oraz mobbing w firmie. Sytuacja jest coraz bardziej napięta.
Problemów Blizzarda ciąg dalszy. Gdy wszyscy czekają na start bety Diablo 2: Resurrected, okazuje się, że Diablo 4 może ucierpieć przez problemy firmy z pozwem.