Strona głównaGryAktualnościThe Division będzie wciąż dostawać nowy content

The Division będzie wciąż dostawać nowy content

Ubisoft uspokaja fanów. Mimo rozpoczętych prac nad Gwiezdnymi Wojnami, Massive Entertainment wciąż planuje nową zawartość do The Division.

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Massive pracuje nad nową grą w Uniwersum Star Wars. Chociaż poczekamy pewnie na nią jeszcze parę lat, Gwiezdne Wojny z otwartym światem wzbudziły obawy wśród fanów The Divison.

Zobacz: Forza Horizon 4 w marcu zadebiutuje na Steamie

Chwilę po ogłoszeniu subreddit gry zapełnił się pytaniami o przyszłość TD2, które częściowo zaadresował Ubisoft podczas ostatniego raportu finansowego. Oprócz podsumowania minionego roku i kwartału, wydawca zapowiedział, że gra będzie dostawać nowy content zarówno w tym, jak i następnym roku.

Pozostaje już tylko pytaniek, co Yves Guillemot miał przez to na myśli. Ciężko oczywiście od Massive oczekiwać kolejnego dodatku, ale jeżeli chodzi wyłącznie o sezonową zawartość, fani mogą być zawiedzeni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię