Złoto olimpijskie dzięki wiedźminskiemu medalowi?

SoSlowGamer

Złoto olimpijskie dzięki wiedźminskiemu medalowi?

Vitalina Batsarashkina nie tylko jest mistrzynią w strzelaniu z pistoletów pneumatycznych, ale również jest wielką fanką Wiedźmina. W miniony weekend zdobyła złoty medal w swojej dyscyplinie. Nie wiemy jednak na ile to umiejętności a na ile szczęście jakie przyniósł wiedźmiński medalion szkoły kota.

Kilka lat temu Vitalina Batsarashkina na Olimpiadzie w 2016 roku w Rio de Janerio miała na sobie medalion szkoły wilka oraz wiedźmińskie okulary. Zdobyła wtedy srebro. Jak widać medalion szkoły kota, czyli taki jak nosiła Ciri, przyniósł jej więcej szczęścia. Vitalina zdobyła złoto.

Advertisement

Zobacz: Techniczna beta Halo Infinite może odbyć się nawet w ten weekend

https://twitter.com/Blankzilla/status/1419655297111666688?s=20

Oczywiście wygrana to zasługa wielu lat treningów, ćwiczeń, praktyki i opanowania, godnych wiedźmina ;).

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły