Strona głównaWiadomości22 czerwca rozpocznie się otwarta beta Naruto Online

22 czerwca rozpocznie się otwarta beta Naruto Online

Fani japońskich komiksów i anime bezpowrotnie utracą kolejne godziny wolnego czasu. Winą obarczyć można Oasis Games, które 22 czerwca wprowadzi Naruto Online wprost na przeglądarki internetowe.

Serialowe przygody młodocianego ninja zakończyły się już jakiś czas temu. Dla wielu miłośników mangi było to pożegnanie traumatyczne, bowiem postać Naruto dorastała wraz z jego fanami. Na jego miejsce przyszło kilku innych bohaterów, jednak nie udało im się wypełnić pozostawionej po nim pustki.

Tencent Games na widok rozdartych serc sympatyków mangi postanowiło wskrzesić ducha ulubionego, japońskiego bohatera w grze przeglądarkowej MMORPG. Wpierw Naruto Online będzie można sprawdzić podczas otwartych beta testów, które rozpoczną się 22 czerwca. Wystarczy wystarczy bezpłatnie utworzyć konto i przystąpić do eksploracji otwartego świata. Zdaje się, że otrzymamy grę idealną, gdyż jest utrzymana na kanwie oryginału i rozwijać się będzie dzięki uzyskanej lincencji od Bandai Namco.

Aby przystapić do gry musimy wybrać jednego z pięciu bohaterów reprezentujących różne żywioły: ogień, wodę, wiatr, ziemię i piorun. Wówczas otworzą się przed nami wrota do fantastycznego świata, który możemy zwiedzać całkiem swobodnie. Wędrówka ta będzie obarczona wieloma questami ulokowanymi w 9 rozdziałach (w późniejszym czasie możemy spodziewać się kolejnych). Oprócz spacerów i poznawania ciekawych NPC-ów czeka nas spora dawka akcji. Naruto Online była opracowywana jako MMORPG z elementami turówki, więc przygotujcie się na strategiczny system walk wymagajacy planowania wedle napotkanych przeciwników.

Gra ma oferać kilka trybów rozgrywki, a wśród nich jednoosobową przygodę, tryb PvP bądź wspólne zgłębianie świata mangi, w którym czyhają potężni bossowie i zaciekle konkurujący ze sobą gracze.

 

      

 

 

Źródło: koolthings.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię