Strona głównaGryAktualnościAC Valhalla otrzyma kolejny duży dodatek i mnóstwo zawartości

AC Valhalla otrzyma kolejny duży dodatek i mnóstwo zawartości

Jeśli – podobnie jak my – liczyliście, że Ubisoft Forward może przyniesie coś nowego o serii Assassin’s Creed… to nie, jeszcze nie. Ubisoft ma zamiar eksploatować AC Valhalla dopóki się da.

Ubisoft chwalił się, że AC Valhalla było sprzedażowym hitem jeśli chodzi o wszystkie części tej serii, zrozumiałym więc staje się, że otrzymamy jeszcze trochę nowej zawartości do tej właśnie gry. Ubisoft zdradził swoje plany na pokazie w ramach E3 2021.

Kolejnym – po Wrath of Druids – dużym dodatkiem do nordyckiego AC będzie The Siege of Paris. Ma to być dodatek z kompletnie nowymi lokacjami, umiejętnościami, sprzętem, orężem i przeciwnikami. Premiera dodatku ma nastąpić latem tego roku. Na tym historia Eivor(a) się nie skończy – dodatkowa zawartość do gry ma być udostępniania przez cały 2021 rok.

Zobacz: AC Valhalla Gniew Druidów, czyli jeszcze więcej tego samego

Wzorem poprzednich edycji, Valhalla otrzyma też Discovery Tour – specjalny tryb, w którym możemy odwiedzać i poznawać informacje na temat świata i ikonicznych miejsc związanych z historią Wikingów. Discovery Tour ma się pojawić jesienią tego roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceE3 2021
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię