Strona główna Wiadomości Acer Predator Thronos - fotel, o którym marzy każdy gracz?

Acer Predator Thronos – fotel, o którym marzy każdy gracz?

- Reklama -

To chyba jedyny taki fotel gamingowy, na którego widok wycieramy ślinę z podłogi. Nie mamy nic przeciwko, by tak wyglądała przyszłość domowego grania.

Kiedy zestawimy obok siebie klasyczne siedziska z fotelem Acer Predator Thronos możemy dojść do wniosku, że sposób naszego grania to jakaś wersja “home edition”. Nawet posiadając najlepsze zestawy komputerowe i krzesła wysadzane diamentami, to nijak poczujemy się po królewsku. A na pewno od tej chwili, gdy naszym oczom ukazało się prawdziwe centrum dowodzenia.

Predator Thronos to tron nad tronami. Kosmiczny wygląd to tylko wstęp do tego, co oferuje. Niby jeden fotel, a integruje wszystkie elementy komputera w jedno. Ma miejsce na jednostkę, trzy 27′ monitory o zakrzywionych panelach, a także kilka udogodnień zwiększających immersję w grach. W emocjonujących chwilach wypieści nas systemem wibracji, nadto rozświetli nasz pokój dzięki podświetleniu zamontowanemu na ramieniu kopuły i w wybranych miejscach jej podstawy.

Konstrukcja fotela opiera się na dźwigni, co pozwala przechylić jego płaszczyznę razem z wysięgnikiem na monitory o 140 stopni. Ważnym dodatkiem jest również składany podest na nogi, który reguluje odpowiednią postawę ciała w trakcie rozgrywki.

Marzenia o stylowym siedzisku na razie będziemy musieli zamrozić, bowiem producent nie podał kiedy będzie dostępny w sprzedaży. Brakuje również informacji o jego cenie, lecz można sobie wyobrazić, że nie będzie zbyt niska. Sumując koszt zamówienia Acer Predator Thronos z komputerem i monitorami wyjdzie na pewno grubo ponad kilkanaście tysięcy złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE