Strona głównaWiadomościAkcesoriaAcer to teraz także hulajnogi elektryczne

Acer to teraz także hulajnogi elektryczne

Portfolio firmy Acer wzbogaciło się o dość nietypowy produkt. Obok laptopów, monitorów, komputerów i peryferii kolejnym produktem jaki możemy zakupić są hulajnogi.

Acer do swojej oferty wprowadził dwie hulajnogi elektryczne ES Series 3 oraz ES Series 5, która umożliwi przejechanie do 60 km na jednym ładowaniu baterii.

Hulajnoga Acer ES Series 3 – to propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoja przygodę z hulajnogami elektrycznymi. W modelu tym zastosowano system amortyzatorów ułatwiający przejechanie nawet trudnego terenu bez odczuwania wertepów. Zasięg tego modelu to aż 25 km przy maksymalnej prędkości 20 km/h.

Czas ładowania baterii to zaledwie 4 godziny. Jest to idealne rozwiązanie jako transport do biura w mieści czy szybkiego wyjazdu do znajomych i rodziny.

Hulajnoga Acer ES Series 5 z aplikacją do kontroli tras – to propozycja dla bardziej wymagających. Akumulator o dużej pojemności umożliwia przejechanie do 60 km na jednym ładowaniu. Urządzenie możemy połączyć także ze smartfonem za pośrednictwem BT, co pozwala na bieżąco sprawdzać statystki hulajnogi.

Oba modele dostępne są w sprzedaży w sklepach RTC Euro AGD. Za Acer ES Series 3 zapłacicie 1699 złotych, natomiast za model ES Series 5 1999 złotych.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię