Strona głównaGryAktualnościActivision szuka autorów przecieku o Battle Royale do CoD: Modern Warfare

Activision szuka autorów przecieku o Battle Royale do CoD: Modern Warfare

Większość branżowych przecieków zdaje się być celowymi, obliczonymi na to, żeby podkręcić zainteresowanie danym tytułem. Informacja o planowanym trybie Battle Royale do Call of Duty: Modern Warfare takim zdecydowanie nie była – bo czy Activision wtedy szukałoby “sprawców”?

Poszukiwania w przypadku wycieku, o którym pisaliśmy niedawno, są jednak zakrojone na bardzo szeroką skalę. Firma poświęciła bowiem mnóstwo czasu na usunięcie wszelkich śladów informacji na temat nowego trybu. Dostało się nie tylko Redditowi, ale też Youtuberom i każdemu, kto powiadomił społeczność o planach wydawcy i kogo udało się namierzyć.

A tego, kogo namierzyć się nie udało, firma chce znaleźć zmuszając fora (w tym Reddit) do ujawnienia informacji o autorach postów. Następnia wysyła oficjalne pisma do ujawnionych użytkowników, zapewne z “delikatną prośbą” o usunięcie wpisów.

Tylko czy przypadkiem w ten sposób Activision nie planuje po prostu powetować sobie kilku wtop z zeszłego roku i szuka winnych wszędzie gdzie się da – tylko nie u siebie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię