Strona głównaGryAktualnościActivision planuje podobno więcej remasterów Call of Duty

Activision planuje podobno więcej remasterów Call of Duty

Fanów Call of Duty czekają bardzo ciekawe czasy. Wygląda na to, że Activision planuje od kolejnej odsłony zacząć niemałą rewolucję. 

Activision oficjalnie poinformowało niedawno, że Call of Duty nie będzie już wychodzić co roku. Pod koniec 2022 ujrzy światło dzienne Modern Warfare 2022, a następny będzie Black Ops dwa lata później. Deweloperzy mają więcej czasu na dopracowanie swoich gier. Activision myśli z kolei, jak wypełnić ten czas.

Zobacz: Gamingowe Predatory z 12 generacją Intela już w sprzedaży

Według znanego insidera Ralpha wydawca rozważa aktualnie najprostszą możliwą opcję – remastery. Pomiędzy nowymi odsłonami miałyby wychodzić odświeżonej wersje poprzednich części. Jak na razie mówi się o World at War, Call of Duty 1 i 2 oraz wstecznej kompatybliności dla MW Remastered.

Wszystkie te produkcje na pewno zyskałyby mocno na jakości, gdyby wykorzystano możliwości konsol nowej generacji. W społeczności CoD-a wciąż liczy się przede wszystkim Warzone. Fani liczą również na udaną i grywalną nową odsłonę. Jeżeli Infinity Ward dostarczy solidną produkcję, remastery mogą nie mieć w oczach graczy większego znaczenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceUpcomer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię