Strona głównaEsportAGO Esports lepsze od PRIDE w 3. kolejce PLE

AGO Esports lepsze od PRIDE w 3. kolejce PLE

Pojedynek między AGO Esports i PRIDE zakończył się zgodnie z przewidywaniami. To Jastrzębie okazały się lepsze od Orłów w meczu 3. kolejki Polskiej Ligi Esportowej.

W dzisiejszych meczach 3. kolejki Polskiej Ligi Esportowej, rozgrywanej na Good Game Expo, zawodnicy PRIDE okazali się niezwykle koleżeńscy. Po przegranej 2:0 z Team Kinguin takim samym wynikiem zakończył się ich mecz przeciwko AGO Esports. Na usprawiedliwienie Orłów można powiedzieć, że mierzyli się z głównymi faworytami do zwycięstwa.

Zawodnicy AGO nie najlepiej rozpoczęli spotkanie na mapie Cache. Zawodnicy PRIDE kilkukrotnie zaskoczyli ich w roli terrorystów, dzięki czemu Orły – po pierwszej połowie – prowadziły wynikiem 9:6. Jednak po zmianie stron sytuacja uległa całkowitej zmianie i to AGO kontrolowali spotkanie. Oddali rywalom tylko jeden punkt i ostatecznie zwyciężyli 16:10.

Zupełnie inny przebieg miał pojedynek na Inferno. Tam od początku mecz był niezwykle wyrównany. Po pierwszej połowie, zakończonej wynikiem 8:7 dla PRIDE, jeszcze wszystko mogło się wydarzyć. Kibice zgromadzeni w Nadarzynie mieli okazję obejrzeć świetne spotkanie, które ostatecznie zakończyło się wynikiem 16:14 dla AGO. W ten sposób Jastrzębie zebrały komplet punktów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię