Strona głównaEsportAGO Esports lepsze od x-kom w OGA Counter PIT

AGO Esports lepsze od x-kom w OGA Counter PIT

Polscy kibice CS:GO byli dzisiaj świadkami spotkania dwóch drużyn z krajowej czołówki. Derby Polski pomiędzy AGO Esports a x-kom team odbyły się w ramach OGA Counter PIT.

Z pojedynku obronną ręką wyszli zawodnicy AGO Esports, ale absolutnie nie można powiedzieć, aby było to dla nich łatwe zwycięstwo. Zaczęło się na Trainie, z przewagą x-kom team. Co prawda mieli słabszy moment na początku drugiej połowy, ale szybko odrobili straty i wyszli na kolejne w tym spotkaniu prowadzenie. Szala zwycięstwa na tej mapie pod koniec jednak znowu przechyliła się na korzyść AGO i to na ich konto wpadł pierwszy duży punkt.

Na Mirage scenariusz zaczął się powtarzać – początek znowu należał do x-kom, potem inicjatywa przeszła na stronę AGO i obie drużyny zaczęły wyrywać sobie zwycięstwo z rąk. Skutkiem tej zaciętej walki była dogrywka, w której lepsi okazali się zawodnicy x-kom.

O losach meczu zdecydować musiał więc Overpass. Tutaj już x-kom nie miał zbyt wiele do powiedzenia – od początku zawodnicy AGO utrzymywali bardzo dużą przewagę, której – mimo próby odrobienia strat w 2. połowie – graczom x-kom nie udało się zniwelować.

Tym samym AGO trafia do półfinału drabinki wygranych, a przed x-kom jeszcze szansa na utrzymanie się w turnieju poprzez drabinkę przegranych.

AGO Esports vs. x-kom team – 2:1 (16:13, 19:22, 16:10)

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię