Strona głównaEsportAGO Esports wygrywają turniej OGA Counter PIT

AGO Esports wygrywają turniej OGA Counter PIT

Po dotychczasowych występach Polaków z AGO Esports w ramach OGA Counter PIT, przegrana naszych reprezentantów byłaby sporą niespodzianką. Do takowej co prawda nie doszło, ale nie można powiedzieć, żeby było to bardzo łatwe spotkanie.

Finałowym przeciwnikiem AGO okazał się po raz kolejny zespół Euronics, który rozgromiliśmy w finale drabinki wygranych. Finał turnieju zakończył się po 2 mapach, ale widać było, że tym razem nasi rywale tak łatwo wygranej nam nie oddadzą. Na Inferno, które było ich wyborem, stawili nam nieco większy wybór niż podczas pierwszej mapy poprzedniego starcia obu drużyn, ale prawdziwe problemy miały się pojawić na mapie Mirage. Euronics wygrali obie pistoletówki i delikatnie prowadzili przez większość pierwszej połowy. Polacy odzyskali inicjatywę dopiero po zamianie stron – tutaj już zobaczyliśmy zawodników AGO grających tak pewnie jak podczas finału drabinki wygranych.

Za wygraną AGO otrzymali 18 tysięcy dolarów, zawodnikom Euronics przypadło 10 tysięcy, a do HAVU, którzy trafili na najniższy stopień podium trafiło nieco ponad 7 tysięcy dolarów.

Jak podobała Wam się gra AGO w tym turnieju?

Źródło: wł.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię