Strona głównaEsportAGO zbroi się w nowe dywizje. Po CS-ie pora na Hearthstone'a

AGO zbroi się w nowe dywizje. Po CS-ie pora na Hearthstone’a

Organizacja AGO Esport, której dywizja CS: GO będzie dzisiaj kontynuowała walkę o IEM Katowice 2018, rośnie w siłę. Ich kolejnym zawodnikiem jest Michał 'Xeno’ Kaczorowski.

Nowy zawodnik ma reprezentować barwy AGO w dywizji Hearthstone. Xeno podpisał z organizacją 2-letnią umowę. Wcześniej grał w barwach noMercy oraz Turning Point, a jego doświadczenie można liczyć już od 2014 roku.

Jak sam przyznał, gra w nowej drużynie to nie tylko niewątpliwe wyróżnienie, ale też spore wyzwanie. Xeno będzie nie tylko walczył dla AGO na turniejach, ale też będzie ich streamerem karcianki Blizzarda. A jego turniejowy debiut zbliża się wielkimi krokami i to od razu na ogromnej, międzynarodowej imprezie. W marcu zagra dla AGO w Chinach, na światowych finałach WESG, gdzie pula nagród w turnieju HS wynosi 300 tysięcy dolarów. Oprócz niego wystąpi tam także dywizja CS: GO AGO.

Organizacja zapowiada, że na tym nie kończy swoich poszukiwań obiecujących zawodników. Ogłoszeń o kolejnych dywizjach możemy się spodziewać nawet w ciągu kilku najbliższych tygodni i o wszystkich Was od razu poinformujemy.

Źródło: AGO

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię