Strona głównaWiadomościAkcesoria do słuchawek Arctis. SteelSeries prezentuje kolorowe opaski

Akcesoria do słuchawek Arctis. SteelSeries prezentuje kolorowe opaski

Wdzięk i dźwięk – na te dwa elementy gracze najczęściej zwracają uwagę dokonując zakupu sprzętu audio. SteelSeries wypracowała obydwa składniki słuchawek tworząc serię Arctis i dodając do nich wzorzyste opaski.

Słuchawki to, rzecz jasna, niezbędny sprzęt audio dla prawdziwych graczy. Mają grać i wyglądać jak sprzęt za milion dolarów. SteelSeries wie, że gracze żyją na przestrzeni dwóch światów i dlatego, gdy w grę wchodzi wirtualna rozrywka, wówczas potrzebny jest ekwipunek, który będzie cechować się unikalnością i wyrazistym kunsztem.

SteelSeries, aby uzyskać u graczy efekt wow!, nawiązał współpracę ze znanymi artystami Lauren Asta i ThankyouX. Mieli odmienną wizję na wzbogacenie charakteru słuchawek Arctis, lecz efektem końcowym było kilka oryginalnych projektów. Powstałe wzory opasek na pałąk słuchawek łączą w sobie ducha gamingu i nietuzinkowy artyzm.

Biorąc to, co najlepsze od projektantów gier oraz ulicznych artystów, stworzyliśmy opaski, które łączą w sobie gry i kulturę, wyrazistość i piękno – mówi Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. – Projekt Arctis i wizja lifestyle’owych słuchawek dla graczy zostają ostatecznie uzupełnione o ostatni element układanki. Zostaliśmy partnerem światowej sławy artystów, którzy przekształcili słuchawki Arctis w coś unikalnego. Nasze produkty wyglądają lepiej niż jakikolwiek inny zestaw słuchawkowy – dodaje Rabbani.

W ofercie SteelSeries pojawi się 9 modeli opasek, które garściami czerpią ze świata gier. Są odpowiedzią na wołanie o sprzęt wyróżniający społeczność e-sportu i fanów „wielkiej” sztuki. Do sprzedaży jako pierwsze trafią opaski wskazane przez sympatyków sprzętu SteelSeries. Głosy można oddać na tejże stronie: steelseries.com/headbandvote. Kolorowe dodatki do słuchawek Arctis będą do nabycia na stronie producenta za 14,99 dolarów za sztukę.

 

Źródło: steelseries

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię