Strona głównaWiadomościAktualizacja 7.3.5 już na serwerach World of Warcraft. Co zmienia?

Aktualizacja 7.3.5 już na serwerach World of Warcraft. Co zmienia?

World of Warcraft doczekało się sporej aktualizacji, oznaczonej jako 7.3.5. Wprowadza ona dużo nowości do gry, ale najważniejszą jest skalowanie poziomu trudności. Na czym to polega?

Stali bywalcy Azeroth powinni doskonale wiedzieć, na czym polega skalowanie poziomu. Do tej pory było ono dostępne jedynie na terenach dodanych w ramach rozszerzenia Legion, czyli kontynencie o nazwie Broken Isles. Teraz działa już we wszystkich lokacjach w Azeroth, w tym także w podziemiach.

Do tej pory w World of Warcraft dostępne były wytyczne co do poziomu, jaki należy osiągnąć, aby udać się do danej lokacji. Na przykład w jednym miejscu było to widełki 1-10, a w innym 15-25. Dzięki temu gracze wiedzieli, gdzie mogą się udać. Jednak taki system nie każdemu odpowiadał i stąd zmiany.

Teraz obszary startowe będą dostępne dla postaci z poziomem od 1 do 20. Jednak już po uzyskaniu 10 levelu będziemy mogli udać się do wielu innych miejsc, w których widełki zostały ustalone na 10-60. Jak to możliwe, że różnice są aż tak duże? Otóż postać na 10 poziomie będzie trafiać na słabszych przeciwników niż postać na 60 poziomie i to pomimo przebywania w tym samym miejscu. Oczywiście skalowanie tyczy się również nagród, jakie możemy otrzymać po zabiciu oponentów.

Oprócz tego Blizzard zdecydował się na zmiany w balansie postaci, dodanie nowego pola bitwy – Seething Shore oraz usprawnienia w kamerze S.E.L.F.I.E.

Źródło: Eurogamer

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię