Strona głównaGryAktualnościAktualizacja Ghost Recon Wildlands zapowiedzią kontynuacji gry?

Aktualizacja Ghost Recon Wildlands zapowiedzią kontynuacji gry?

W tym tygodniu Ghost Recon Wildlands doczekało się darmowej aktualizacji wprowadzającej nowe misje fabularne. Wygląda na to, że Operacja Oracle, jest zapowiedzią kolejnej części gry.

Podczas wykonywania dodatkowych zadań musimy połączyć siły z Duchem, majorem Colem D. Walkerem, a naszym celem jest odbicie inżyniera Skell Tech, zajmującego się produkcją robotów i dronów. W trakcie rozgrywki możemy natrafić na zaproszenie na wydarzenie organizowane przez Skell Con.

Według treści ulotki dołączanej do opakowania… wróć, według treści zaproszenia tajemnicza impreza ma odbyć się w najbliższy czwartek 8 maja o godzinie 20:30. Głównym tematem prezentacji ma być projekt o nazwie Aurora.

Zobacz: Ghost Recon Wildlands za darmo dla wszystkich. Darmowy okres próbny

Wpisując w przeglądarce adres URL z zaproszenia trafimy na działającą stroną korporacji Skell Tech. Grzebiąc w kodzie strony trafiamy z kolei na frazę grnext, która może być akronimem od Ghost Recon Next, co może oznaczać kolejną grę serii. Czy to rzeczywiście prawda przekonamy się już w najbliższy czwartek o godzinie 20:30.

Zobacz: Ubisoft pokazuje jak z klasą wykorzystać Real Time Marketing. AC: Unity popularne niemal jak…

Co więcej na stronie możemy zalogować się wykorzystując jako dane logowania: kbowman, 50478. Po zalogowaniu otrzymujemy dostęp do nagrania audio. W nagraniu jest informacja o nowym systemie śledzącym, które jest powiązane z projektem Aurora.

Jak obstawiacie Ubisoft zaskoczy nas nowym tytułem serii?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię