Strona głównaWiadomościAktualizacja Windows 10 naprawia popsute komputery z AMD

Aktualizacja Windows 10 naprawia popsute komputery z AMD

Najnowsza aktualizacja Windowsa 10 naprawia problem, przez który komputery z procesorami AMD nie chciały się uruchamiać. Była to wina innej aktualizacji, która z kolei łatała błędy Meltdown i Spectre.

AMD ma ostatnio spore problemy. Chociaż to procesory Intela miały być najbardziej podatne na Meltdown i Spectre, to Czerwoni obrywają najbardziej. Na początek wielu użytkowników miało problem z uruchomieniem swoich komputerów z procesorami AMD. Jakby tego brakowało, to firma musi się jeszcze mierzyć z pozwem sądowym. A to wszystko przez Meltdown i Spectre, które to nie miało w ogóle stanowić problemów dla czerwonych procesorów.

Na szczęście przynajmniej jeden z problemów został już załatwiony. Microsoft wydał aktualizację, która naprawia problem z nieuruchamiającymi się komputerami. Update trafił do Windows 10 Creators Update (wersja 1703) oraz Windows 10th Anniversary Update (wersja 1607). Po zainstalowaniu wersja systemu zostanie oznaczona jako 15068.877 dla Creators Update i 14393.2034 dla 10th Anniversary. Komputery naprawia konkretnie aktualizacja oznaczona jako KB4073290.

Źródło: TweakTown

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię