Strona głównaGryAktualnościAmong Us – ochrona przed oszustami już w grudniu?

Among Us – ochrona przed oszustami już w grudniu?

Twórcy Among Us obiecują, że w grudniu zostanie wprowadzony system stałych kont. W ten sposób ma zostać rozwiązany problem oszustów w grze.

Jeżeli nie wiecie o co chodzi w Among Us to w skrócie, w ekipie na statku jest jeden morderca eliminujący innych graczy. Zadaniem reszty jest wytypowanie kto jest mordercą i wyrzucenie go ze statku. niestety oprócz świetnej zabawy gra przyciąga wielu oszustów.

Deweloperzy ze studia Innersloth zapowiedzieli, że do gry zostanie wprowadzony system kont, który ograniczy możliwości oszukiwania. Zmiana miałaby wejść w grudniu.

Umożliwi to graczom zgłaszanie kont, które są toksyczne. Planujemy także wprowadzenie listy znajomych, ale to dopiero później.

Studio twierdzi, że nie śpieszy się w walce z oszustami, bo ostatnio nie wyszło im to najlepiej.

Przez chwilę było tam dość źle, więc Forte bardzo szybko wypchnął zmiany na serwer. Wydawało się, że pomogły, ale jednak pojawiły się błędy. Będą kolejne aktualizacje, które to naprawią, ale takie pośpieszne wprowadzanie zabezpieczeń jest przyczyną większej liczby błędów. W grze jesteś bezpieczny. A jeżeli spotkasz hakera to zablokuj go i zmień pokój.

Pozostaje zatem czekać na rozwiązanie problemu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię