Strona głównaGryAktualnościAncestors Legacy otrzyma darmową edycję, skrojoną pod multiplayera

Ancestors Legacy otrzyma darmową edycję, skrojoną pod multiplayera

W grach zaczynają obecnie panować dwa trendy – ludzie znowu grają w RTSy, coraz popularniejsze też robią się gry z Wikingami. Oba łączą się w Ancestors Legacy.

Ancestors Legacy to RTS o prowadzeniu bandy wojowników do zwycięstwa w brutalnych, średniowiecznych bitwach. Nie musimy się ograniczać tylko do Wikingów – gra pozwala nam przewodzić Saksonom, Germanom oraz plemionom słowiańskim. Ale w każdym przypadku cel jest ten sam – wyszkolić wojaków, rozbudować wioskę i spalić tereny wroga do gruntu – chyba, że da się je splądrować.   

Ancestors Legacy

Już wkrótce gra otrzyma specjalną, darmową edycję, która pozwoli graczom z miejsca wskoczyć w rozgrywkę wieloosobową. “Edycja wieśniacka” (ang. tytuł: “Peasant Edition”) zawiera cztery misje z kampanii Wikingów oraz 17 map multiplayera, na których można grać w od dwóch do sześciu graczy. Mogą to być ludzie lub A.I.

Zobacz: Recenzja Stronghold: Warlords – klasyczny RTS jak za dawnych lat

W grze będziemy prowadzić oddziały, rzadko pojedynczych wojaków, możemy wykorzystywać różnicę terenu, zakładać zasadzki lub po prostu korzystać z przewagi liczebnej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamesN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię