Strona głównaGryAktualnościAnimal Crossing: New Horizons - wściekli gracze rozpoczęli review-bombing na Metacriticu

Animal Crossing: New Horizons – wściekli gracze rozpoczęli review-bombing na Metacriticu

Niektórzy fani są wyjątkowo niezadowoleni. 

Wśród krytyków Animal Crossing: New Horizons to jeden z największych tegorocznych hitów. Chociaż konkurencja może nie być jak na razie zbyt imponująca, gracze zdawali się być zadowoleni, a 91 punktów na Metacriticu mówiło samo za siebie. Aż do teraz…

Zobacz: Animal Crossing: New Horizons największą pudełkową premierą na Switchu w Wielkiej Brytanii

Obok imponującego wyniku średniej ocen wśród krytyków zaczęła drastycznie spadać opinia graczy. Aktualnie znajduje się ona na poziomie 6.4, ze 190 negatywnymi ocenami. Wystarczy przejrzeć tylko kilka z nich, żeby znaleźć wspólny mianownik.

Główną krytyką ze strony graczy jest fakt, że na jednym Nintendo Switchu można stworzyć tylko jedną wyspę. Graczom współdzielącym swoją konsolę z bratem, siostrą czy dziewczyną uniemożliwia to prowadzenie własnego świata. Jak zauważa również jedna z recenzji, postęp w kooperacji również nie został zaprojektowany zbyt dobrze, więc graczy myślących o jakiejkolwiek współpracy nie czeka raczej zbyt przyjemne doświadczenie.

Chociaż problem dla wielu posiadaczy Animal Crossing: New Horizons mogą być dosyć poważne, spam negatywnych ocen na Metacriticu raczej nie jest sposobem, by cokolwiek osiągnąć. Przynajmniej historycznie ta metoda nie działała zbyt skutecznie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię